page_banner1

Sėkmingai įvykdytas didelis 200 000 prekės ženklo kamuoliukų užsakymas su 25 dienų pristatymo laiku

Įmonėje Ningbo Yinzhou Shigao Sports Co.,LtD didžiuojamės savo patirtimi gaminant ir eksportuojant įvairių rūšių sportinius kamuolius.Mūsų gaminių asortimentas apima futbolo kamuolių serijas, tinklinio serijas, amerikietišką futbolą, krepšinį, futbolą ir priedus, tokius kaip pompos, adatos ir tinklai.Esame įsipareigoję tiekti aukštos kokybės pritaikytą sporto įrangą savo klientams visame pasaulyje.

Neseniai gavome sudėtingą 200 000 prekės ženklo kamuoliukų užsakymą su 25 dienų pristatymo terminu.Šis trumpas terminas, kartu su dideliu užsakymo kiekiu, mūsų komandai buvo didelis iššūkis.Tačiau kruopščiai planuodami ir sklandžiai bendradarbiaujant įvairiems mūsų įmonės padaliniams, sugebėjome sėkmingai atlikti užduotį per numatytą laiką.

Konkretus aptariamas produktas buvo pagal užsakymą sukurtas futbolo kamuolys, pagamintas iš TPU (kilimėlio), padengtas laku, siekiant sumažinti slydimą.Kamuolio išvaizda buvo matinė, o jame buvo 5 dydžio pūslė. Mūsų klientas nurodė konkretų mėlynos spalvos atspalvį TPU medžiagai, kuri buvo patvirtinta remiantis laboratorinių tyrimų duomenimis.Be to, TPU medžiagos paviršius turėjo būti be raukšlių, o susiuvimas turėjo būti reguliarus ir minimalus.

Be to, mūsų klientas paprašė ant kamuoliuko atspausdinti aukso spalvos logotipą su konkrečiomis instrukcijomis dėl dydžio ir padėties.Visos šios sudėtingos detalės turėjo būti kruopščiai laikomos siekiant užtikrinti, kad galutinis produktas atitiktų tikslias mūsų kliento specifikacijas.Nepaisant sudėtingumo, mūsų komandos dėmesys detalėms ir sklandus įvairių padalinių koordinavimas užtikrino, kad užsakymas būtų sėkmingai įvykdytas ir pristatytas per sutartą laiką.Šis pasiekimas liudija mūsų įsipareigojimą siekti meistriškumo ir mūsų gebėjimo patenkinti net pačius sudėtingiausius reikalavimus.

00

Paskelbimo laikas: 2023-12-15
Registruotis